c++ ödev yaptırma

c++ ödev yaptırma k İsteyen değerli öğrenci arkadaşlamız projerinde bizden her türlü destek alabilirler c++ ödev , proje ve c++ bitirme ödevlerinde yardımcı oluyoruz. .c++ ödev yaptırma gibi bir düşünceniz var ise öncelikle c++ programının geçmişine göz atalım;

C++, 1979 yılında Bjarne Stroustrup tarafından Bell Labs’da geliştirilen nesne yönelimli ve yüksek seviyeli, genel maksatlı programlama dilidir. C++’ın ilk ismi “C with classes” dir ve C programlama dilinin bir eklentisi olarak işlev görmektedir.

C++’ın yaratıcısı Bjarne Stroustrup bu programlama dilini öğrenciyken geliştirmiştir. Kullandığı programlama dilllerini yeteri kadar hem işlevli hem de yüksek performanslı görmeyen Stroustrup, kendi programlama dilini oluşturarak bilgisayar tarihinin en önemli yazılım dillerinden birinin ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

C++ programlama dilinde C tarzında veya nesne yönelimli tarzda kesin senaryolarla kodlamalar yapılabilmektedir. Bu açıdan C++ en önemli ve işlevsel hibrit programlama dillerinden biri olma niteliğine de sahiptir. C++ programlama dilinin Türkçe’de telaffuzu “Si-Pılas-Pılas” şeklindedir.

 

c++ ödev proje yaptırma gibi bir düşünceniz veya yardım almak istiyor iseniz. bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Open chat
1
Whatsapp Hattımızdan Sizlere Yardımcı Oluyoruz. Görüşmek İçin "Gönder"Tuşuna basabilirsiniz